INOA SAÇ BOYASI

İNOA saç boyamada yeni bir teknoloji. “Eskiden Saç boyası var şimdi İNOA var” sloganıyla yola çıkan L’oreal bu yeni teknoloji ile bir çok ürünün önüne geçeceğe benziyor. Bu ürün aslında yeni bir saç boyasında ziyade yeni bir karışım. Daha önce amonyak(NH3) –ki oldukça rahatsızlık verici bir kokuya sahip olan kimyasal madde- kullanılan karışımda yağ ve minerallerce zenginleştirilmiş bir çözelti kullanılması bu yeniliğe sebep oluyor.Amonyağın zararlı etkileri de böylece ortadan kalmış oluyor. Bunun yanında saçları besleyen bir karışım olduğu için saçların doğal parlaklığı ve yumuşaklığı da korunmuş oluyor.

 

 LUOCOLOR Besleyici Jel Saç Boyası

Oksidasyon saç boyasının yaratıcı zenginliği eşsiz bir ışık ve yansıma kümesiyle birleşiyor.

Yeni besleyici jel teknolojisi: bu renklendirme servisindeki teknolojik buluşlar sayesinde taze, doğal renkler, yumuşak ve yansımalı geçişler elde etmek mümkün. Herşeyden önce saçtaki doğal yansımayı koruyor. Salonunuzda keşfedin...

 

 Majirel Ionène G + Incell içeren yoğun krem boya

Mükemmel beyaz kapatan yaratıcı renklerin büyüsü.  En masumundan en çarpıcısına kadar yoğun, derin, canlı renkler ister kısmi ister komple uygulamalar için sizlerin beğenisine sunuldu. Her renklendirme işlemi sonrasında saç teli daha da güçlenir ve korunur.

 

Richesse de Diacolor Amonyaksız ton üzeri ton bakım boya

Ton üzeri ton yoğun ve derin yansımalar. Mükemmel yumuşaklık, göz alıcı ve uzun süreli parlaklık. Erkeklere beyaz saçlarını unutturmanın en etkili yolu.

Hi.Richesse Amonyaksız hafif açıcı bakım boya

Koyu bazlar üzerinde dahi göz alıcı yansımalar. Mükemmel yumuşaklık, göz alıcı ve uzun süreli parlaklık. saç telinin yüzeyini koruyucu bir cila gibi sararak uzun süreli göz alıcı bir parlaklık verecek şekilde ışığı yansıtır.

 

 Majimèches Son teknoloji ürünü amonyaksız krem açıcı

Amonyaksız ve kokusuz bu yeni teknoloji sayesinde artık doğal ve parlak röfleler, yumuşak ve parlak saçlar elde etmek mümkün.

 • Korunan saç teli: Kolay taranır, yumuşak ve göz alıcı sarışınlıkta saçlar.
 • Eşsiz Stop & Go Teknolojisi ile saçlar çok daha parlak ve hareketli.


 •  

   Amonyaksız Platinium İlk hamur açıcı

  Saç teline tamamen saygılı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar.

  Platinium baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır. L'Oréal Professionnel danışman kuaförünüz olan Emas kuaför'e  danışın.

   

   Platinium Plus Göz alıcı sarışınlık, İpeksi yumuşaklık

  Saç teline optimum saygı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar.

  Platinium Plus komple ya da kısmi açma işlemlerinde, baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır. L'Oréal Professionnel danışman kuaförünüz Emas Kuaför'e  danışın.